Sākums

Neguļam ziemā!!!
Visi, kas vēlas pavasarī iegūt A kategorijas vadītāja apliecību!
Jums tiek dota iespēja teoriju noklausīties un nokārtot ziemā, lai atsākoties moto sezonai būtu atlikušas tikai praktiskās nodarbības!
Visi tie, kas ir reģistrējušies 1. Motoskolā līdz 2010. gada 24. aprīlim (arī tie, kas ir reģistrējušies vairākus gadus iepriekš) nekas nav zudis, Jūs varat turpināt apmācību jaunajā sezonā un kārtot braukšanas eksāmenu bez teorijas!!!

Motosalons
Tirdzniecībā piedāvājam jaunus un lietotus motociklus. Harley Davidson markas motociklu rezerves detaļas iespējams iegādāties no katalogiem W&W (Vācija), Motorcycle Storehouse (Holande) un Zodiac (Holande), piegādes termiņš no 3-10 dienām. Piedāvājam lietotas rezerves detaļas dažādu marku motocikliem. Veikalā var iegādāties filtrus, motoreļļas, smērvielas, motokosmētikas līdzekļus un dažādus aksesuārus. SIA „Tanders.lv” sniegs visa veida konsultācijas motocikla un aprīkojuma iegādē.
Salonā varat nodot pārdošanā savu motociklu, visas ar motocikla pirkšanu un pārdošanu saistītās formalitātes uzņemsies SIA „Tanders.lv”.

Serviss
Tanders.lv darbinieki iesaka katram motobraucējam jau sākt laicīgi gatavoties jaunajai sezonai, kas pirmkārt nozīmē sagatavot motociklu sezonai. Kvalificēti mehāniķi veiks motocikla tehnisko apkopi un remontu, diagnostiku, krāsošanu, rāmja ģeometriju.
Iespējams veikt arī motocikla pārbūvi pēc jūsu vēlmēm.
Motocikla transportēšana.
Beidzoties braukšanas sezonai servisā iespējams ieziemot motociklu un atstāt glabāšanā Tanders.lv telpās.